اعلانات

کانال تلگرام دفتر امام جمعه خدابنده:

telegram.me/namazjomeqeydar

خبرگزاری حوزه - اخبار > ارمغان مدارس امين تعميق باورهاي اسلامي است

حجت الاسلام عباس اميدي در گفت‌وگو با خبرنگار «حوزه» در شيراز، گفت: مدارس امين در استان فارس، از سال1390 و سه سال پس از تاسيس در سطح كشور، شروع به فعاليت كرد و در حال حاضر به دوازده مدرسه در تمامي مقاطع تحصيلي تا اول متوسطه در استان رسيده است.

وي تعميق باورهاي ديني دانش‌آموزان، ايجاد اخلاق پسنديده اسلامي در آنان و شكوفايي استعدادهاي آنان در همه زمينه

...

خبرگزاری حوزه - اخبار > آزمون معارف مهدوی ویژه طلاب برگزارمی شود

مسعود دریس در گفتگو با خبرگزاری «حوزه»، گفت: آزمون سراسری معارف مهدویت، همچون سایر آزمون‌های علمی ، برای سنجش دانسته‌ها و آموخته‌های داوطلبان و علاقمندان به معارف مهدویت، برگزار می‌گردد.

وی افزود: موضوع آزمون «معارف مهدویت» است که شامل معارف عمومی در این حوزه (مباحث قرآنی، حدیثی، کلامی و تاریخی مربوط به امامت و به ویژه مهدویت) و نیز بخش‌های ویژه (اد

...

خبرگزاری حوزه - اخبار > تقدیر آیت‌الله هاشمی شاهرودی از ابراز همدردی رهبر معظم انقلاب مراجع و علما    شماره خبر: ٣٥١٠٩٤     ١٤:٠٣ - 1393/07/05   خبرگزاری حوزه - اخبار > تقدیر آیت‌الله هاشمی شاهرودی از ابراز همدردی رهبر معظم انقلاب ارسال به دوست     خبرگزاری حوزه - اخبار > تقدیر آیت‌الله هاشمی شاهرودی از ابراز همدردی رهبر معظم انقلاب نسخه چاپي

  خبرگزاری حوزه - اخبار > تقدیر آیت‌الله هاشمی شاهرودی از ابراز همدردی رهبر معظم انقلاب

  تقدیر آیت‌الله هاشمی شاهرودی از ابراز همدردی رهبر معظم انقلاب 

  حوزه/ آیت الله هاشمی شاهرودی از رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای به خاطر پیام تسلیت به مناسبت درگذشت والده اش تشکر کرد. 

 به گزارش خبر گزاری «حوزه»، متن  پاسخ  آیت الله شاهرودی

...

خبرگزاری حوزه - اخبار > نهضت ازدواج آسان شکل بگیرد

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی شامگاه جمعه در ششمین جشن «هلهله فرشته ها» با اشاره به اینکه غفلت و شهوت موجب آسیب رساندن به انسان می شود، اظهار کرد: نماز، برطرف کننده غفلت و همسر رفع کننده شهوت است.

وی تصریح کرد: اگر نسل ما نماز بخواند و ازدواج کند تا حدود زیادی بیمه است، چرا که راه غفلت و شهوت بسته می شود.

رئیس ستاد اقامه

...

خبرگزاری حوزه - اخبار > روحانیت همواره حافظ فرهنگ ایثار و شهادت است

معاون پژوهش حوزه علمیه استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار سرویس استانهای خبرگزاری «حوزه»، در خصوص جایگاه امروز فرهنگ دفاع مقدس در جامعه اظهار داشت: ما در طول دوران دفاع مقدس، جنگ نکردیم، بلکه همانطور که اسمش بیان می کند دفاع کردیم؛ دشمن تجاوز کرد و ما تجاوزگر را سر جای خود نشاندیم.

به گفته وی در آن دوران اگر بسیجیان، رزمندگان، انقلابیون، و کسانی که برا

...

آمار بازدید

ورود به سایت

اطلاع رسانی

پایگاه اطلاع رسانی نماز جمعه شهر قیدار با راه اندازی وب سایت خبری که مشاهده می نمایید اقدام به نشر معارف دینی و فرهنگی و خطبه های نماز جمعه جهت استفاده عموم مردم مومن و متدین نموده است. امید است مورد بهربرداری و استفاده مفید شما واقع شود.