اعلانات

کانال تلگرام دفتر امام جمعه خدابنده:

telegram.me/namazjomeqeydar

خبرگزاری شبستان - انتشار 9 کتاب توسط انتشارات کتاب ابرار

 به گزارش خبرگزاری شبستان،انتشارات کتاب ابرار وابسته به کانون فرهنگی هنری ابرار طی یک سال گذشته موفق به چاپ 9 اثر مجلد در موضوعات مختلف شده است.

پر طلا، چتربازی در امواج،گیس دراز و گیس دار نوشته محمد علی گودینی، مادری به نام مینا، نوشته زینب گودینی، انگورهای هزار مسجد نوشته محمدرضا ضیغمی،محبت کور، آزمون عصر غیبت صالح قاسمی،سیری در امامت و ولایت فق

...

ادامه مطلب: خبرگزاری شبستان - انتشار 9 کتاب توسط انتشارات کتاب ابرار

خبرگزاری شبستان - اقامه نماز بحرینیها بر مساجد ویران شده

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از برخی منابع عربی، جمعی از شهروندان بحرینی نماز مغرب و عشا خود را بعد از ظهر شنبه بر روی مساجد ویران شده از سوی آل خلیفه اقامه کردند.

بحرینی ها در حمایت از فعالیتهای«محراب انقلاب» که به دعوت جوانان انقلابی 14 فوریه اداره می شود، نماز را بر مساجد اقامه کردند.

بحرینی ها از زمان تخریب مساجد در سال 2011 هر هفته نماز خود ر

...

ادامه مطلب: خبرگزاری شبستان - اقامه نماز بحرینیها بر مساجد ویران شده

خبرگزاری شبستان - تعرض صهیونیستها به مسجدالاقصی

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، تعدادی از شهرک نشینان صهیونیست صبح امروز یکشنبه تحت حراست شدید نیروهای پلیس اسرائیل وارد مسجدالاقصی شدند.

شمار زیادی از نمازگزاران و طلاب علوم دینی حاضر در محوطه های مسجدالاقصی با سردادن شعارهای الله اکبر و لا اله الا الله به مقابله با این متجاوزان برخاستند.

نظامیان صهیونیست مستقر در ورودی ه

...

ادامه مطلب: خبرگزاری شبستان - تعرض صهیونیستها به مسجدالاقصی

خبرگزاری شبستان - آغاز درس خارج فقه و تفسیر آیت‌الله‌ جوادی آملی در مسجد اعظم قم

به گزارش خبرگزاری شبستان، با مراجعت آیت‌الله‌ جوادی آملی از دماوند به شهر مقدس قم، دروس خارج فقه و تفسیر وی از چهارشنبه دوم مهرماه از سر گرفته می شود.

درس خارج تفسیر آیت‌الله‌ جوادی آملی از ابتدای سوره مبارکه «الزمر» از دوم مهر در محل مسجد اعظم قم برگزار می‌شود.

درس اخلاق هفتگی آیت‌الله‌ جوادی آملی نیز پنجشنبه‌ها بعد از اقامه فریضه ظهر و ع

...

ادامه مطلب: خبرگزاری شبستان - آغاز درس خارج فقه و تفسیر آیت‌الله‌ جوادی آملی در مسجد اعظم قم

تهذیب نفس از اوجب واجبات است

چه کسی می‌تواند بگوید من پول دوست نیستم / آیت الله مظاهری در درس اخلاق اخیر خود گفت: چه کسی می‌تواند بگوید من ریشه حسادت را از دل کندم و حسود نیستم و رأفت و مهربانی بر دل من حکمفرما شده است؟ این مشکل است و کار می‌خواهد و به قول حضرت امام(ره) شبانه روزی خون جگر می‌خواهد.

مذهب نیوز به نقل از مهر، آیت الله مظاهری در درس اخلاق اخیر خود مطالبی بیان کرده...

ادامه مطلب: تهذیب نفس از اوجب واجبات است

راز شهادت امام جواد(ع) به دست بنی‌العباس

شهادت مولودی که حدود شانزده سال امامت شیعیان را عهده‌دار شد و مکتب علمی و اجتماعی شیعه را جلوه‌ای خاص بخشید، پایانی است بر تلاش‌های چشمگیر و پر فروغی که دشمنان آن حضرت را چنان غافلگیر نمود که در صدد شهادت ایشان بر آمدند.

امام جواد(ع) که با ولادت خود تمامی شایعات مربوط به امامت پس از امام رضا(ع) را پایان بخشید و دلهره و اضطراب را از میان شیعیان زدود،

...

ادامه مطلب: راز شهادت امام جواد(ع) به دست بنی‌العباس

آمار بازدید

ورود به سایت

اطلاع رسانی

پایگاه اطلاع رسانی نماز جمعه شهر قیدار با راه اندازی وب سایت خبری که مشاهده می نمایید اقدام به نشر معارف دینی و فرهنگی و خطبه های نماز جمعه جهت استفاده عموم مردم مومن و متدین نموده است. امید است مورد بهربرداری و استفاده مفید شما واقع شود.